SYEN CHARM sorozat
Syen Charm (SOH09CH-E32DA1B)
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény hűtés | 2,7 kW |
| Teljesítmény fűtés | 2,8 kW |
| Energiahatékonyság (SEER) | 6,3 |
| Energiahatékonyság (SCOP) | 4,0 |
| Ajánlott helyiségméret | 15–20 m² |
| Működési tartomány (hűtés) | -15 – +43 °C |
| Működési tartomány (fűtés) | -15 – +24 °C |
| Hangteljesítmény (beltéri) | kb. 40 dB(A) |
| Hangteljesítmény (kültéri) | kb. 53 dB(A) |
| Légszállítás (beltéri) | kb. 450 m³/h |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| Tápfeszültség | 220–240 V, 50 Hz |
További információk
Wi-Fi vezérlés
Lehetővé teszi, hogy a klímát okostelefonról vagy táblagépről irányítsd, akár távolról is. Egy applikáció segítségével be- és kikapcsolhatod a készüléket, állíthatod a hőmérsékletet, módokat vagy ventilátor sebességet.
Automata alvás üzemmód
Ez az üzemmód éjszaka automatikusan optimalizálja a hőmérsékletet és a ventilátor sebességét, hogy kényelmes, nyugodt alvást biztosítson, miközben energiatakarékos marad.
Kompresszor karter és csepptálca fűtés
Ezek a fűtőelemek megakadályozzák a kültéri egység csepptálcájában és a kompresszor karterében a fagyás kialakulását, így biztosítva a megbízható működést hideg időben, különösen fűtési üzemmódban.
Turbó fokozat
A turbó üzemmód gyorsan eléri a kívánt hőmérsékletet, ilyenkor a klíma maximális teljesítménnyel működik rövid ideig, hogy gyorsan hűtsön vagy fűtsön.
Gear Shift és ECO mód
A Gear Shift egy energiatakarékos működési mód, amely finomhangolja a kompresszor teljesítményét az optimális energiafelhasználás érdekében. Az ECO mód pedig csökkenti az energiafogyasztást, miközben fenntartja a komfortos hőmérsékletet.
4 irányú beltéri légterelés, 12 fokozatú beltéri ventilátor és 5 fokozatú kültéri ventilátor
A 4 irányú légterelés (3D légáram) biztosítja, hogy a levegő egyenletesen oszoljon el a helyiségben, nem csak oldalirányban, hanem függőlegesen is. A ventilátorok többfokozatú szabályozása finomhangolja a légmozgást és a zajszintet mind beltéren, mind kültéren.
Automatikus újraindítás és lamella memória funkció
Áramkimaradás után a készülék automatikusan visszakapcsol az előzőleg beállított működési módra. A lamella memória funkció megjegyzi a légterelő lapátok helyzetét, így újraindulás után is az előző légáram-beállításokat alkalmazza.
Nem tudod, melyiket válaszd? Keress minket bizalommal!
További Syen klímák

| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,8 kW |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,8 |

| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Fűtőteljesítmény | 2,8 kW |
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,3 / 4,0 |

| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Hűtőteljesítmény | 3,2 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,4 kW |
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,5 / 4,1 |

| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Hűtőteljesítmény | 4,6 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,0 kW |
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |

| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Hűtőteljesítmény | 6,2 kW |
| Fűtőteljesítmény | 6,5 kW |
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SEER / SCOP | 6,0 / 3,9 |

| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,0 kW |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,6–4,8 |
Kérdése van? Forduljon hozzánk bizalommal!
📍 Miskolcon és környékén állunk rendelkezésére
📞 06 70 550 8542
✉️ valenair.klima@gmail.com



